Something Wicked
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima...

3 posters

Go down

Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima... Empty Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima...

Post by Duxi89 Wed Aug 13, 2008 11:43 am

Evo jedne vrlo interesantne teme.
Sta je aktuelno u vasem: MP3 plejeru, mobilnom telefonu, iPOD-u.....
Predlozite nam kako bi i mi mogli da se uverimo u kvalitet istih pesama.
Duxi89
Duxi89
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 106
Age : 34
Drzava : Serbia
Zvani : Wizardovision Host
Registration date : 2008-08-11

Back to top Go down

Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima... Empty Re: Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima...

Post by Dasha Thu Aug 14, 2008 1:33 am

pa kod mene je aktueno npr. Dj Antoine-Vive la Serbia,David uetta-Love is gone kao i npr Britney Spears-Break the Ice
Dasha
Dasha
u Hogwarts Expressu
u Hogwarts Expressu

Female
Number of posts : 4
Age : 32
Drzava : Serbia
Registration date : 2008-08-14

INFO
Opomene:
Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima... Left_bar_bleue0/3Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima... Empty_bar_bleue  (0/3)

Back to top Go down

Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima... Empty Re: Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima...

Post by Bole Sat Aug 23, 2008 3:18 pm

Kod mene i u mp3 plejeru i u mobilnom telefonu uvek ista muzika.rock,heavy metal...grupe:maiden,metallica,sabbath,atomsko skloniste,divlje jagode,osmi putnik,riblja corba,ac/dc...
Bole
Bole
klub Pužića
klub Pužića

Male
Number of posts : 196
Age : 29
Drzava : serbia
Zvani : Dezurni Poster
Registration date : 2008-08-19

INFO
Opomene:
Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima... Left_bar_bleue0/3Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima... Empty_bar_bleue  (0/3)

Back to top Go down

Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima... Empty Re: Aktuelno u vasim plejerima, mobilnim telefonima...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum